luksusowehotelehistoryczne.pl

Poznaj smak podróżowania

Poznaj 3 najdroższe hotele na świecie

  1. Lover’s Deep Luxury Submarine, St. Lucia

Przy nietuzinkowej cenie 150 000 dolarów za noc, Lover’s Deep Luxury Submarine Hotel jest najdroższym hotelem na świecie! Nie można oczekiwać niczego innego od hotelu, który stanowi prawdziwą łódź podwodną!

Nie tylko spędzenie nocy jest tu niezapomnianym wrażeniem, ale także doświadczenie iście królewskiego życia z własnym kapitanem, prywatnym kucharzem i kamerdynerem. To niesamowita okazja na poznanie Karaibów od niecodziennej i jeszcze bardziej magicznej strony.

  1. Palms Casino Resort Empathy Suite, Las Vegas, Nevada

Empathy Suite w The Palms w Las Vegas zajmuje drugie miejsce wśród najdroższych hoteli na świecie z ogromną ceną 100 000 dolarów za noc. Oferuje niezwykłe apartamenty – wyposażone w relaksacyjną salę solną, wyposażone w stoły do masażu i jacuzzi.

Zaprojektowany przez światowej sławy artystę Hirsta, bar z 13 miejscami w kasynie mieści się pod dwoma szkieletami marlina, stanowiąc uosobienie luksusu. Palms jest czasowo nieczynny, ponieważ przechodzi renowację o wartości 620 mln dolarów!

  1. The Royal Suite, Plaza

Cena za noc w najdroższym dostępnym apartamencie wynosi 30 000 dolarów. Zbudowany przez Henry’ego Janewaya Hardenbergha, Thomasa Hastingsa i Josepha Fingera w 1907 roku hotel jest wspaniałym przykładem historii i modernizacji.

Apartament typu suite składa się z 3 sypialniami, wyposażony jest w windę i wychodzi na Piątą Aleję oraz słynną na całym świecie fontannę Pulitzera. Mieści się w nim ogromny salon z dużym fortepianem, prywatna biblioteka, a armatura łazienkową pokryta jest 24-karatowym złotem. Oprócz tego na gości czekają podgrzewane podłogi. Czego chcieć więcej?

Więcej artykułów o interesujących hotelach znajdziesz w portalu https://www.hotelinfo.pl/.